Najmodernejší servis lyží, snowboardov a bežiek na Slovensku

Ako prví a zatiaľ jediní máme k dispozícii špičkové linky CRYSTAL ROCK a RACE EDGE švajčiarskej značky MONTANA. 

Táto technológia nám umožňuje poskytnúť zákazníkom perfektný a pritom šetrný servis ich vybavenia.

Servis lyží bez špičkového zázemia nie je možný. Preto sme sa rozhodli používať kvalitné vybavenie od švajčiarskej značky MONTANA, ktorá je lídrom vo svojom odvetví. V našom servise používame kombináciu manuálnych a automatických strojov.
Ponúkame tri varianty ako využiť náš servis
Našim zákazníkom sa snažíme vyjsť v ústrety a prispôsobiť sa ich potrebám. Preto servis vybavujeme v troch variantoch, z ktorých má každý svoje špecifiká a je vhodný pre iné situácie
  • 1
    Servis s osobným odovzdaním a vyzdvihnutím
  • 2
    „Delivery servis“ z akéhokoľvek miesta na Slovensku
  • 3
    „Overnight hotel servis“ z partnerských hotelov
Snowboarding Illustration
Osobné odovzdanie a vyzdvihnutie
Jedná sa o klasický priebeh servisu ako ho všetci poznáme. Zákazník môže osobne navštíviť našu prevádzku SMILE CENTER v Demänovej, kde si prinesie svoje poškodené náradie a objedná si servisné práce podľa potreby. Od zákazníkov vyžadujeme kontaktné údaje, aby sme ich mohli informovať o priebehu ich zákazky. Paleta servisných prác je v tomto prípade prakticky neobmedzená, respektíve obmedzená iba technickými možnosťami strojného vybavenia, prípadne rozsahom a závažnosťou poškodenia.
Servisné zákazky s osobným doručením a prevzatím výstroja sú za najvýhodnejšiu cenu, keďže sú bez potreby dopravy.
Snowboarding Illustration
Delivery servis
Zákazníkom z celého Slovenska ponúkame možnosť využiť služby najmodernejšieho servisu, a to bez potreby osobne navštíviť našu prevádzku v Demänovej. Servis s dopravou si môžete objednať z pohodlia svojho domova bez nutnosti merať cestu do servisu. Na výber máte jeden z troch servisných balíčkov dostupných v e-shope. V cene balíčka je zahrnutá doprava od zákazníka do servisu i doprava po servise späť k zákazníkovi.
Priebeh zákazky je podobný ako ho poznáte z nakupovania v iných e-shopoch. Vyberiete si jeden z balíčkov, ktorý si online objednáte a zaplatíte. Dopravu realizujeme v spolupráci s kuriérskou spoločnosťou, ktorá Váš výstroj vyzdvihne najskôr nasledujúci pracovný deň. Po vyzdvihnutí putuje zásielka k nám a nasledujúci pracovný deň ju zoservisujeme a hneď odošleme späť. Doručenie na Vami vybrané miesto je nasledujúci pracovný deň. Celá servisná zákazka by mala za normálnych okolností trvať od vyzdvihnutia po vrátenie maximálne 72 hodín. V prípade neočakávaných komplikácií alebo vo výnimočných prípadoch to môže byť viac.
Ski Jumping Sport Illustration
Overnight hotel servis
Zákazníci, ktorí sú ubytovaní v našich partnerských hoteloch môžu využiť servis svojej výbavy počas noci a objednať si jeden z troch servisných balíčkov. V cene balíčka je zahrnuté vyzdvihnutie na hoteli, servisné práce a doprava späť na hotel zákazníkovi. Priebeh zákazky je takmer úplne rovnaký ako pri „Delivery servise“. Objednávku je potrebné zadať a zaplatiť najneskôr do 17:00 a dôležité je vybrať vyzdvihnutie a doručenie na hotel, kde ste ubytovaní. Po objednaní a zaplatení umiestnite Vaše lyže do servisného stojanu SMILE vo Vašom hoteli. Pracovníci SMILE CENTER lyže vyzdvihnú, zoservisujú podľa vybraného balíčka a lyže vrátia späť do stojanu, kde budú pripravené na rannú lyžovačku.
Aký balíček si vybrať?
Snowboarding Illustration
Servis Basic
Tento balíček je určený pre začiatočníkov a rekreačných lyžiarov, ktorí pri jazde využívajú základné pluhové a zosúvané oblúky. Aj keď je opotrebovanie lyží veľmi individuálne a záleží na množstve okolností (počasie, kvalita snehu, teplota, štýl jazdy, atd.), základné ošetrenie je vhodné opakovať po 10-14 dňoch lyžovačky. Servisné úkony tohto balíčka ponúkajú minimum, ktoré lyže alebo snowboardy potrebujú pre svoje bezproblémové fungovanie.
Snowboarding Illustration
Servis Performance
Tento balíček je určený pre športovo založených a aktívnych lyžiarov, ktorým nie sú cudzie carvingové oblúky. Aj keď je opotrebovanie lyží veľmi individuálne a záleží na množstve okolností (počasie, kvalita snehu, teplota, štýl jazdy, atd.), PERFORMANCE balíček je vhodné pre 100% vlastnosti hrán opakovať po cca 5-10 dňoch lyžovačky. Servisné úkony tohto balíčka ponúkajú kvalitnú úpravu hrán, ktoré dovolia lyžiarom spoľahnúť sa na svoje lyže v akejkoľvek situácii.
Ski Jumping Sport Illustration
Servis Race
Tento balíček je určený pre najnáročnejších lyžiarov, či už pretekárov alebo vyslovených „fajnšmekrov“, ktorým ponúka najvyššiu technologicky možnú úpravu hrán. Aj keď je opotrebovanie lyží veľmi individuálne a záleží na množstve okolností (počasie, kvalita snehu, teplota, štýl jazdy, atd.), RACE balíček je vhodné pre 100% vlastnosti hrán opakovať po cca 3-7 dňoch lyžovačky. Servisné úkony tohto balíčka ponúkajú najkvalitnejšiu úpravu hrán pre maximálny výkon za každých okolností.
Zavolajte nám
+421915072010
or