LYŽIARSKA A SNOWBOARDOVÁ ŠKOLA - JASNÁ

Naša škola ponúka profesionálnu výučbu všetkých úrovní lyžiarov od začiatočníkov až po výučbu carvingu. V ponuke je individuálna aj skupinová výučba lyžovania, snowboardingu, freeridu, špeciálne zdokonaľovacie techniky.

Venujeme sa všetkým vekovým kategóriám, od úplných začiatočníkov až po zdokonaľovanie športových lyžiarov a snowboardistov.

 

Zavolajte nám
+421905686881
or
Prečo si vybrať SMILE CENTER?
V Ski School Smile sa venujeme všetkým kategóriám klientov, od úplných začiatočníkov až po zdokonaľovanie športových lyžiarov a snowboardistov. Pre pokročilých lyžiarov a snowboardistov poskytujeme lekcie v Snow parku alebo freeridové lekcie.

Výučba prebieha ako individuálnou, tak aj skupinovou formou. Individuálna forma je veľmi efektívna, pretože nám poskytuje dostatočný priestor na to, aby sme sa prispôsobili špecifickým individuálnym potrebám našich klientov. Skupinové kurzy nie sú vhodné pre úplných začiatočníkov, v ponuke máme organizované lyžiarske kurzy pre deti od 6 do 12 rokov. Deti majú možnosť lyžovať s inštruktorom v malých skupinkách, čo im dovoľuje užiť si viac zábavy, spoznať nových priateľov a hlavne stráviť dlhší čas po dohľadom inštruktora za prijateľnejšiu cenu.
Výučba pre najmenších
Výučba pre deti, ktoré sú úplnými začiatočníkmi, je zameraná na oboznámenie sa s lyžiarskou výstrojou a základnými pohybmi na lyžiach.
Detské skupinové kurzy
Výhodou skupinových lekcií je, že deti prirodzene inklinujú k detskému kolektívu, sú súťaživé a nechajú sa ostatnými strhnúť k zábave, ale aj k nečakaným výkonom, keď sa snažia vyrovnať tým najlepším v skupine.
Individuálne lekcie pre dospelých
Efektívny spôsob výučby pre všetky úrovne lyžiarov od začiatočníkov až po športových lyžiarov, kedy sa inštruktori individuálne venujú klientom a výučbu prispôsobujú ich schopnostiam.
Skupinové lekcie pre dospelých
Táto výučba je ideálna pre tých, ktorí radi trávia voľný čas v kolektíve a chcú si užiť zábavu spoločne s ďalšími priateľmi.
Freeride lekcie
Pokročilým lyžiarom a snowboardistom ponúkame tento adrenalínový zážitok pod dohľadom našich najskúsenejších inštruktorov, ktorí dobre poznajú terén a sú pripravení ukázať Vám Jasnú aj mimo zjazdoviek.
Freeride lekcie
Pokročilým lyžiarom a snowboardistom ponúkame tento adrenalínový zážitok pod dohľadom našich najskúsenejších inštruktorov, ktorí dobre poznajú terén a sú pripravení ukázať Vám Jasnú aj mimo zjazdoviek.

  V prípade, že máte záujem o lekciu, ktorej dátum je skôr ako o 3 dni, doporučujeme využiť telefonickú rezerváciu na +421 905 686 881.


  Osobné informácie

  Meno

  Priezvisko

  Ubytovanie

  Číslo telefónu

  E-mail

  Informácie o lekcii

  Dátum lekcie

  Čas lekcie

  Miesto lekcie

  Úroveň

  Lyže/Snowboard

  Počet osôb na lekcii

  Vek klienta/klientov


  Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe.

  Podeľte sa o Vaše zážitky
  Male snowboarder freerider jumping from the top of the snowy hill with snowboard. Skiing and snowboarding concept
  Low angle shot of a snowboarder resting sitting on the slope talking on the phone technology communication carrier sportsman seasonal activity winter resort Bukovel
  Man in colorful sports clothes riding the snowboard on the snowy mountains with beautiful trees on the background
  Man rides his snowboard very fast, making carved turns on frontside edge, on ski slope in winter mountains, in ski resort
  Woman in snowboard suit. Sportswoman on a mountain with a snowboard in the hands on the horizon. Concept on Sports
  Friends in snowboard suits. Sports people on a mountain with a snowboard. People with skis in the hands on the horizon. Concept on Sports
  Woman in snowboard suit. Sportswoman on a mountain with a snowboard in the hands on the horizon. Concept on Sports
  two young and active brunette sitting in the snowy mountains with ski
  Naši spokojní zákazníci​