Požičovňa lyží a snowboardov

Ak hľadáte kvalitnú lyžiarsku či snowboardovú výstroj naša požičovňa je tu pre Vás! V ponuke nájdete výstroj svetových značiek (Stockli, Kaestle, Völkl, Elan, Scott, Alpina, Dalbello) za prijateľnú cenu. Údržbu, brúsenie a voskovanie našej výstroje si zabezpečujeme sami v našom servise, preto je naša výstroj vždy vo výbornom stave pripravená pre Vás.

Kompletný set výstroje na lyže (lyže, lyžiarky a palice) a na snowboard (snowboard a boty) stojí iba 23 € za deň. Požičiavanie výstroje pre veľké skupiny riešime individuálne, prosíme kontaktujte nás s Vašou požiadavkou na info@skischoolsmile.sk. Prevádzková doba požičovne je od 8:00 do 18:00. Platba za jeden deň sa vzťahuje na výstroj, ktorá je vrátená v ten istý deň kedy bola požičaná.

Prečo si vybrať SMILE CENTER?
V Ski School Smile sa venujeme všetkým kategóriám klientov, od úplných začiatočníkov až po zdokonaľovanie športových lyžiarov a snowboardistov. Pre pokročilých lyžiarov a snowboardistov poskytujeme lekcie v Snow parku alebo freeridové lekcie.

Výučba prebieha ako individuálnou, tak aj skupinovou formou. Individuálna forma je veľmi efektívna, pretože nám poskytuje dostatočný priestor na to, aby sme sa prispôsobili špecifickým individuálnym potrebám našich klientov. Skupinové kurzy nie sú vhodné pre úplných začiatočníkov, v ponuke máme organizované lyžiarske kurzy pre deti od 6 do 12 rokov. Deti majú možnosť lyžovať s inštruktorom v malých skupinkách, čo im dovoľuje užiť si viac zábavy, spoznať nových priateľov a hlavne stráviť dlhší čas po dohľadom inštruktora za prijateľnejšiu cenu.
Výučba pre najmenších
Výučba pre deti, ktoré sú úplnými začiatočníkmi, je zameraná na oboznámenie sa s lyžiarskou výstrojou a základnými pohybmi na lyžiach.
Detské skupinové kurzy
Výhodou skupinových lekcií je, že deti prirodzene inklinujú k detskému kolektívu, sú súťaživé a nechajú sa ostatnými strhnúť k zábave, ale aj k nečakaným výkonom, keď sa snažia vyrovnať tým najlepším v skupine.
Individuálne lekcie pre dospelých
Efektívny spôsob výučby pre všetky úrovne lyžiarov od začiatočníkov až po športových lyžiarov, kedy sa inštruktori individuálne venujú klientom a výučbu prispôsobujú ich schopnostiam.
Skupinové lekcie pre dospelých
Táto výučba je ideálna pre tých, ktorí radi trávia voľný čas v kolektíve a chcú si užiť zábavu spoločne s ďalšími priateľmi.
Freeride lekcie
Pokročilým lyžiarom a snowboardistom ponúkame tento adrenalínový zážitok pod dohľadom našich najskúsenejších inštruktorov, ktorí dobre poznajú terén a sú pripravení ukázať Vám Jasnú aj mimo zjazdoviek.
Freeride lekcie
Pokročilým lyžiarom a snowboardistom ponúkame tento adrenalínový zážitok pod dohľadom našich najskúsenejších inštruktorov, ktorí dobre poznajú terén a sú pripravení ukázať Vám Jasnú aj mimo zjazdoviek.
Zavolajte nám
+421915072010
or
Podeľte sa o Vaše zážitky
Male snowboarder freerider jumping from the top of the snowy hill with snowboard. Skiing and snowboarding concept
Low angle shot of a snowboarder resting sitting on the slope talking on the phone technology communication carrier sportsman seasonal activity winter resort Bukovel
Man in colorful sports clothes riding the snowboard on the snowy mountains with beautiful trees on the background
Man rides his snowboard very fast, making carved turns on frontside edge, on ski slope in winter mountains, in ski resort
Woman in snowboard suit. Sportswoman on a mountain with a snowboard in the hands on the horizon. Concept on Sports
Friends in snowboard suits. Sports people on a mountain with a snowboard. People with skis in the hands on the horizon. Concept on Sports
Woman in snowboard suit. Sportswoman on a mountain with a snowboard in the hands on the horizon. Concept on Sports
two young and active brunette sitting in the snowy mountains with ski
Naši spokojní zákazníci​